تبریک شیخ شمس الدین محمد نهرو کسنزان حسینی( قدس سره) به مناسبت میلاد پیامبر اکرم( صلی الله تعالی علیه و آله و سلم تسلیما الی یوم الدین)

 بسم الله الرحمن الرحیم

  « قَدْ جَاءَکُمْ مِنَ اللَّهِ نُورٌ وَکِتَابٌ مُبِینٌ  یَهْدِی بِهِ اللَّهُ مَنِ اتَّبَعَ رِضْوَانَهُ سُبُلَ السَّلَامِ وَیُخْرِجُهُمْ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ بِإِذْنِهِ وَیَهْدِیهِمْ إِلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِیمٍ »

( بی تردید از سوی خدا برای شما نور و کتابی روشنگر آمده است. خدا به وسیله آن کسانی را که از خشنودی او پیروی کنند به راه های سلامت راهنمایی می کند، و آنان را به توفیق خود از تاریکی ها به سوی روشنایی بیرون می آورد، و به جانب راه راست هدایت می‌کند.)

راست گفت خداوند بلندمرتبه.

خدایا، رحمت فرست بر سرور ما محمد که وصف، وحی، رسالت و حکمت است و بر خاندان و یارانش سلام کن، سلام کردنی در شان و قدر او.

ماه بزرگ و مبارک بر ما سایه افکند و در آن کامل­ترین نور، پیامبر مرسل، رحمت عالمیان، سرورمان محمد مصطفی( صلی الله تعالی علیه و آله و سلم تسلیما) نمایان گشت. باری تعالی به خاطر او بر مخلوقات احسان کرده و بخشش نمود؛ زیرا آنان را از تاریکی­ها به سوی نور می­برد و با مومنان مهربان بود. ما نیز بدین مناسبت فرخنده و عزیز قلبی مومنان به آحاد امت اسلامی، از جمله پیروان طریقت علیه قادریه کسنزانی و دوستدارانش در دنیا تبریک عرض می­نماییم و از خداوند عزوجل مسألت داریم که آن را عید ما قرار دهد تا از ایمنی و امنیت، سلامت و آرامش بهره­مند ­شویم، صفوفمان متحد شوند و پرچممان در همه شهرها برافراشته شود. او بر هر چه که بخواهد توانا و شایسته اجابت است. خدایا، رحمت فرست بر سرور ما محمد که وصف، وحی، رسالت و حکمت است و بر خاندان و یارانش سلام کن، سلام کردنی در شان و قدر او.

شیخ شمس الدین محمد نهرو کسنزان حسینی

رئیس طریقت علیه قادریه کسنزانی در جهان

آخرین مطالب

تلگرام
WhatsApp
چاپ

الَّلهُمَّ صَلِّ على سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ ٱلوَصــفِ وَٱلوَحْيِ وَٱلرِّسَالَةِ وَٱلحِكْمَةِ وَعَلى آلِهِ وَصَحـبِهِ وَسَلِّمْ تَسليماً