جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اعتراض رئیس طریقت علیه قادریه کسنزانی به اتفاقاتی که امروز در مورد شیخ احمد رفاعی    ( قدس الله سره) اتفاق افتاد.

بسم الله الرحمن الرحیم

« أَلَا إِنَّ أَوْلِيَاءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ . الَّذِينَ آمَنُوا وَكَانُوا يَتَّقُونَ . لَهُمُ الْبُشْرَى فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَفِي الْآخِرَةِ  لَا تَبْدِيلَ لِكَلِمَاتِ اللَّهِ ذَلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ ».

( آگاه باشید! یقیناً دوستان خدا نه بیمی بر آنان است و نه اندوهگین می شوند.آنان که ایمان آورده اند و همواره پرهیزکاری دارند. آنان را در زندگی دنیا وآخرت مژده و بشارت است [در دنیا به وسیله وحی و در آخرت به خطاب خدا و گفتار فرشتگان] در کلمات خدا [که وعده ها و بشارت های اوست] هیچ دگرگونی نیست؛ این است کامیابی بزرگ)

راست گفت خداوند بلندمرتبه.

خدایا، رحمت فرست بر سرور ما محمد که وصف، وحی، رسالت و حکمت است و بر خاندان و یارانش سلام کن، سلام کردنی در شان و قدر او.

م/ بیانیه اعتراض

شبکه­ های اجتماعی ویدیو و تصاویر یکی از اشخاصی را منتشر گردانید که تسلیم هوای نفسانی و شیطان شده و به همراه تعدادی از افراد دیگر به تمسخر می­پردازند. این افراد احساسات میلیون­ها شخص از محبان اهل تصوف و مریدان طریقه رفاعیه را به بازی گرفته­اند و به یکی از اولیای الهی هتک حرمت نموده­اند؛ آن شخص کسی به نام شیخ احمد رفاعی( قدس الله سره العزیز) است. امکان چشم­پوشی از این بی­بند و باری وجود ندارد، همچنین ساده گذشتن از آن نیز امکان ندارد زیرا که منجر به برخوردهای ناشایست می­شود. ما در طریقه علیه قادریه کسنزانیه این کار که ناشی از بدخلقی و بی ادبی است را به شدت محکوم می­کنیم ، حتی اگر این کار حاصل کار یک شخص یا مجموعه کوچک باشد زیرا هرکسی که با بیان کلمه یا سخنی به دشمنی با اولیای الهی بپردازد به جنگ خدا رفته است چنانکه رسول اکرم( صل الله تعالی علیه و آله و سلم) در حدیث قدسی می­فرمایند:« هر کس که با یکی از اولیای من دشمنی کند، اجازه جنگ با او را دادم»؛ پس اگر کسی که به او بی­حرمتی شود یکی از اولیای بزرگ در جهان اسلام در قدیم و جدید باشد یکی از نمادهای اهل بیت اطهار محسوب می­گردد تا جایی که به امام علی( علیه السلام) منتسب می­شود و از نوه های امام حسین( علیه السلام) از سمت مادر و پدر است و او مشهورتر از آن است که شناخته شود.

ما از ارگان­های مسئول تقاضا داریم که به حفظ تقدس مرقدها و مقام اولیای الهی اهتمام ورزند و در مقابل کسی که در پی یاوه­گویی و بی­احترامی است چشم بیدار و نگهبان باشند. کسی که چنین کارهایی از او سربزند نباید از مجازات­های بازدارنده به دور باشد تا برای دیگران هم عبرتی شود. ما امکان همکاری و مساعدت با داوطلبان پیرو و مریدمان، جهت حفظ نمادهای بزرگ خود یا امکان مساعدت و همکاری با کسانی که به این کار مهم می­پردازند را داریم. از خداوند منان مسألت داریم که همه ما را در مسیر کار خیر و حفظ اماکن مقدس و رموز دینی در مقابل کسانی که در پی ایجاد فتنه و کینه و دشمنی در بین عراقی­ها هستند یاری رساند. خداوند ما را در جهت خدمت به دینمان، وطنمان، نشر محبت، همکار و صلح در میان آحاد مردم ثابت قدم بدارد.

شیخ شمس الدین محمد نهرو کسنزان حسینی

رئیس طریقت علیه قادریه کسنزانی در جهان

آخرین مطالب

تلگرام
WhatsApp
چاپ

الَّلهُمَّ صَلِّ على سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ ٱلوَصــفِ وَٱلوَحْيِ وَٱلرِّسَالَةِ وَٱلحِكْمَةِ وَعَلى آلِهِ وَصَحـبِهِ وَسَلِّمْ تَسليماً